wózki widłowe Toolmex

Proponowane przez nas wózki są produkowane przez koncern ZHEJIANG HANGCHA ENGINEERING MACHINERY CO., Ltd, w kooperacji z japońskimi producentami wózków – NISSAN / ISUZU / YANMAR / TCM / OKAMURA i in. , który to koncern od ponad 30 lat jest wiodącym producentem wózków widłowych w Chinach (roczna produkcja około 200 000 wózków widłowych). Koncern ten stale udoskonala swe wyroby stosując najnowsze zdobycze techniki, zarówno w budowie jak i produkcji wózków, aby zapewnić swoim klientom jak najdoskonalsze pod względem jakości produkty. Załoga HANGCHA CO., Ltd, stanowi ponad 350 inżynierów i setki pracowników produkcyjnych posiadających najwyższe kwalifikacje. Zakład zajmuje powierzchnię ponad 150 000 m2, przy czym powierzchnia produkcyjna to 90 000 m2.

Do konernu HANGCHA należy też firma MANITOU.

Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwis wózków widłowych nowych i używanych, oraz sprzedaż części zamiennych. Jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę wózków widłowych koreańskiej firmy HYUNDAI.

Naszą główną bazą techniczną, handlową, serwisową oraz remontową jest Zakład Wózków Widłowych i Urządzeń Magazynowych w Szydłowcu. Znajdują się tu trzy hale produkcyjno – remontowe (każda o powierzchni ponad 2500 m2) wyposażone we wszechstronne i profesjonalne urządzenia i narzędzia niezbędne do serwisowania i remontów wózków widłowych.


dyplom UDT dla Toolmex Truck

Gwarantujemy czas reakcji 4 godziny oraz naprawy do 24 godzin